Skip to main content

Toimitusjohtaja
Nina Pietikäinen
p. 044 493 8733
nina.pietikainen@fingerroos.net

Löytävä vanhustyö

Löytävän vanhustyön päällikkö
Sanna Jokinen

p. 044 975 1610
sanna.jokinen@fingerroos.net 
Varsinais-Suomi

Löytävän vanhustyön asiantuntija
Annikka Salonen

p. 044 975 1757
annikka.salonen@fingerroos.net
Turku

Löytävän vanhustyön asiantuntija
Satu Formulahti

p. 044 975 1750

satu.formulahti@fingerroos.net
Turku

Löytävän vanhustyön asiantuntija
Heidi Raussi

p. 044 4918204
heidi.raussi@fingerroos.net
Uusikaupunki

Löytävän vanhustyön asiantuntija
Pirjo Reinikainen

p. 044 737 4271
pirjo.reinikainen@fingerroos.net 
Laitila

Vapaaehtoistoiminnan koordinaattori
Mari Sandvik
p. 044 714 3360
mari.sandvik@fingerroos.net 

Löytävän vanhustyön toimistojen käynti- ja postitusosoitteet:

Turku
Brahenkatu 7
20100 Turku
Katso sijainti kartalla »

Uusikaupunki
Alinenkatu 17
23500 Uusikaupunki
Katso sijainti kartalla »

Laitila

1.5.2024 lähtien palvelemme laitilalaisia puhelimitse ja Uudenkaupungin toimistosta käsin.

Panskis

Yhteisötoiminnan päällikkö
Miika Neulaniemi
p. 044 7299987
miika.neulaniemi@fingerroos.net

Perheohjaaja
Riina Nurmi
p. 044 745 4196
riina.nurmi@fingerroos.net

KiVASTi-hanke

Lasten ja nuorten ohjaaja
Kia Airola
p. 044 7658049
kia.airola@fingerroos.net

Toimisto                            
p. 044 722 3970
panskis@fingerroos.net

Käynti-/postitusosoite
Panskis
Hyrköistentie 26, 20240 Turku
Katso sijainti kartalla »

Aluetyö

Yhteisötoiminnan kehittäjä
Kristiina Joenpolvi
p. 044 7728921
kristiina.joenpolvi@fingerroos.net

Elinvoimaa ikääntyvistä, Projektikoordinaattori
Helena Levonmaa
p. 044 759 6015
helena.levonmaa@fingerroos.net

Hali-hankkeen työntekijä
Kalle Linden
p. 044 7728921
kalle.linden@fingerroos.net

Käynti-/postitusosoite
Maarian Kylätalo
Arkeologinkatu 4, 20460 Turku
Katso sijainti kartalla »

Markku Juhani Fingerroosin muistosäätiö rs

Käynti-/postitusosoite:
Yliopistonkatu 24 A 7
20100 Turku