Toimitusjohtaja
Nina Pietikäinen
p. 044 493 8733
nina.pietikainen@fingerroos.net

Löytävä vanhustyö

Löytävän vanhustyön päällikkö
Sanna Jokinen

p. 044 975 1610
sanna.jokinen@fingerroos.net
(31.1.-29.7.2022)

Löytävän vanhustyön asiantuntija
Annikka Salonen
p. 044 975 1757
annikka.salonen@fingerroos.net
Turku

Löytävän vanhustyön asiantuntija
Mathilda Söderblom
p. 044 975 1750
mathilda.soderblom@fingerroos.net
Turku (31.1.-29.7.2022)

Löytävän vanhustyön asiantuntija
Heidi Raussi

p. 044 4918204
heidi.raussi@fingerroos.net
Uusikaupunki, Vehmaa

Löytävän vanhustyön asiantuntija
Pirjo Reinikainen
p. 044 737 4271
pirjo.reinikainen@fingerroos.net 
Laitila, Taivassalo

Löytävän vanhustyön asiantuntija
Helena Levonmaa
p. 044 759 6015
helena.levonmaa@fingerroos.net
Perusturvayhtymä Akseli

Vapaaehtoistoiminnan koordinaattori
Annika Sabell
Puh. 044 740 9863
annika.sabell@fingerroos.net

Löytävän vanhustyön toimistojen käynti- ja postitusosoitteet:

Turku
Brahenkatu 7
20100 Turku
Katso sijainti kartalla »

Uusikaupunki
Alinenkatu 17
23500 Uusikaupunki
Katso sijainti kartalla »

Laitila
Vihtorinkatu 4
23800 Laitila
Katso sijainti kartalla »

Me-talo

Yhteisötoiminnan päällikkö
Miika Neulaniemi
p. 044 7299987
miika.neulaniemi@fingerroos.net

Perheohjaaja
Riina Nurmi
p. 044 745 4196
riina.nurmi@fingerroos.net

Kuntouttavan työtoiminnan ohjaaja
Jonita Arema
p. 044 784 2067
jonita.arema@fingerroos.net

Toimisto
p. 044 722 3970
metalo@fingerroos.net

Käynti-/postitusosoite
Me-talo
Hyrköistentie 26, 20240 Turku
Katso sijainti kartalla »

Aluetyö

Yhteisötoiminnan kehittäjä /Maarian Kylätalo
Saila Äyräntö
p. 044 772 8921
saila.ayranto@fingerroos.net

Markku Juhani Fingerroosin muistosäätiö rs

Käynti-/postitusosoite:
Yliopistonkatu 24 A 7
20100 Turku