Toimitusjohtaja
Miika Neulaniemi
p. 044 729 9987
miika.neulaniemi@fingerroos.net

Liiketoimintajohtaja
Fingerroos Hoiva Oy / Fingerroos Kodit
Minna Orpana
p. 044 734 2283
minna.orpana@fingerroos.net

Löytävä vanhustyö – Turku

Löytävän vanhustyön koordinaattori,
geronomi AMK
Saija Rahunen
p. 044 975 1610
saija.rahunen@fingerroos.net

OPINTOVAPAALLA 1.8.21 ALKAEN
Vanhustyön asiantuntija, lähihoitaja
(ruotsinkieliset ja suomenkieliset asiakkaat)
Annikka Salonen
annikka.salonen@fingerroos.net

Vanhustyön asiantuntija, Sosionomi YAMK
Sanna Jokinen
p. 044 759 6015
sanna.jokinen@fingerroos.net

Vanhustyöntekijä
Helena Levonmaa
p. 044 975 1757
helena.levonmaa@fingerroos.net

Käynti-/postitusosoite:
Löytävän vanhustyön toimisto
Brahenkatu 7
20100 Turku
Katso sijainti kartalla »

Löytävä vanhustyö – Vakka-Suomi

Vanhustyön asiantuntija, sosionomi, sairaanhoitaja YAMK
Päivi Maisila
p. 044 7374 271
paivi.maisila@fingerroos.net

Vanhustyön asiantuntija, lähihoitaja, ikääntyneiden mielenterveys- ja päihdetyön eat
Heidi Raussi
p. 044 4918204
heidi.raussi@fingerroos.net

Vanhustyön asiantuntija,

Tuija Tolvanen

puh. 044 491 9122

tuija.tolvanen@fingerroos.net

Käynti-/postitusosoitteet

Löytävän vanhustyön toimisto Uusikaupunki
Alinenkatu 17
23500 Uusikaupunki
Katso sijainti kartalla »

Löytävän vanhustyön toimisto Laitila
Vihtorinkatu 4
23800 Laitila
Katso sijainti kartalla »

Me-talo

Yhteisötoiminnan päällikkö
Annika Sabell
p. 044 740 9863
annika.sabell@fingerroos.net

Perheohjaaja
Riina Nurmi
p. 044 745 4196
riina.nurmi@fingerroos.net

Kuntouttavan työtoiminnan ohjaaja
Jonita Arema
p. 044 784 2067
jonita.arema@fingerroos.net

Toimisto
p. 044 722 3970
metalo@fingerroos.net

Käynti-/postitusosoite
Me-talo
Hyrköistentie 26, 20240 Turku
Katso sijainti kartalla »

Aluetyö

Yhteisötoiminnan kehittäjä /Maarian Kylätalo
Saila Äyräntö
p. 044 772 8921
saila.ayranto@fingerroos.net

Yhteisötoiminnan kehittäjä/ Lausteen lähiötupa
Annika Dolgov
p. 044 714 3360
annika.dolgov@fingerroos.net

Markku Juhani Fingerroosin muistosäätiö rs

Käynti-/postitusosoite:
Yliopistonkatu 24 A 7
20100 Turku